Loading...

Ondersteuning

De gehele organisatie van harmonie Oefening en Uitspanning kan niet functioneren zonder een goed bestuur, de juiste commissarissen, vrienden, donateurs en sponsoren. Meer informatie over deze organisatie is hier te vinden.

 

Bestuur

Het bestuur van harmonie Oefening en Uitspanning bestaat uit acht personen, ieder verantwoordelijk voor een gedeelte van de vereniging.
Voorzitter: Pierre Heesakkers
Penningmeester: Johan Verhulst
Secretaris: Mirjam Korsten
Harmonieorkest: Wouter Mommers
Jeugdorkest en Slagwerkgroepen: Marc Roozen
Opleidingen: Rietje Maas
Huisvesting: Bennie Rooijackers

Harmonie Oefening & Uitspanning beschikt over een adviserend orgaan in de vorm van commissarissen. Ze spelen een rol bij de aanstelling van bestuursleden, geven gevraagd en ongevraagd advies aan het advies en zijn de ambassadeurs binnen de gemeenschap Laarbeek. Onderstaand vindt u de namen van de huidige commissarissen:

De Heer Tinie van der Aa
Mevrouw Berdy Bekx
Mevrouw Chantal de Bree
De Heer Joep van Dijk
Mevrouw Tessy Goffin
De Heer Marc Grasveld
De Heer Tony Harings
De Heer Piet Heijl
De Heer Harry van Hoof
De Heer Frans Huijbregts
De Heer Bert Jonkers
De Heer Piet Kock
De Heer René van Loon
De Heer Tom Prüst
De Heer Harry van Rooij
De Heer Gerard de Ruyter
De Heer Paul Sneijers
De Heer Frits Swinkels: voorzitter
De Heer Marc Swinkels
De Heer Patrick Wetzel

Ere-leden

Karel Bijvelds
Zus van Eerd
Albert van Heinsbergen
Piet van Heinsbergen
Koen de Jong
Piet Kock
Berrie van de Laar
Gied van Zutven
Toon van Zutven

 

E-mailadressen:
Voorzitter:
Pierre Heesakkers
voorzitter@oenu.nl

Penningmeester:
Johan Verhulst
penningmeester@oenu.nl

Secretaris:
Jan de Wit
secretaris@oenu.nl

Verenigingszaken / PR:
Marieke Donkers
vereniging@oenu.nl

Harmonieorkest:
Wouter Mommers
harmonieorkest@oenu.nl

Jeugdorkest / Slagwerkgroepen:
Marc Roozen
jeugdorkest@oenu.nl

Opleidingen:
Rietje Maas
opleiding@oenu.nl

Huisvesting:
Bennie Rooijackers
anker@oenu.nl

Coödinator het Anker:
Bennie Rooijackers
anker-coordinator@oenu.nl

Webmaster:
Caro Heesakkers
webmaster@oenu.nl

Ledenadministratie:
Jolanda Rooijakkers
leden@oenu.nl

Sonus